מה זה שיווק רשתי?
זוהי אסטרטגיה שיווקית שבה אנשי המכירות מתוגמלים לא רק עבור המכירות שהם מייצרים באופן אישי, אלא גם עבור המכירות של אנשי מכירות אחרים שהם מגייסים.

אנשי המכירות שכל אחד מגייס הם ה"דאונליין" (down-line) שלו. וכל אחד מתוגמל על שכבות מרובות.

המודל העסקי הזה כל כך פשוט, שכל אחד ואחת, ללא קשר לגיל, מין, השכלה או רקע כלכלי יכול לבנות לעצמו עסק מצליח ולהפוך עצמאי/ת מבחינה כלכלית.

מדובר על מערכת מוכחת, שמאפשרת לך לפתוח עסק, עם מעט או ללא ניסיון כלל ולפרוש לגמלאות בעושר.

אבל יש בזה הרבה יותר מזה. וכאן נסביר לך בדיוק על מה מדובר, מה זה לא, למה שר"ש יכול להתאים או לא להתאים לך וכיצד להתחיל.

הדרך הטובה ביותר לעצמאות כלכלית

למעשה, שיווק רשתי מומלץ כדרך הטובה ביותר לעצמאות כלכלית ע"י כמה מהאנשים המוכרים והמוצלחים ביותר בעולם העסקים, כמו וארן באפט, רוברט קיוסאקי, דונלד טראמפ ורבים נוספים.

מבחינת היצרנים (החברות) - שיווק רשתי הוא מודל עסקי חלופי למודל המסורתי הקמעונאי. בו היצרנים מוכרים לסיטונאים, שמוכרים לקמעונאים, שמוכרים ללקוחות. בדרך הזו היצרן מוכר ומספק ישירות לצרכנים בעזרת רשת של משווקים עצמאיים שגם מגייסים אחד את השני. ויש לדרך הזו הרבה מאוד יתרונות. אחת מהן היא האפשרות של מתחרה קטן לחדור בהצלחה לשווקים שנשלטים ע"י חברות מסורתיות ענקיות.

איך שיווק רשתי עובד?

האם אי פעם המלצת על מוצר או שירות לחבר, מכר או אולי בקבוצה בפייסבוק? סביר להניח שכן. כולנו עושים את זה כל הזמן אפילו בלי לשים לב. אבל אנחנו לא מקבלים עמלה במקרים בהם המלצות מובילות למכירות לבית העסק עליו המלצנו נכון?

אז זהו שבשיווק רשתי זה בדיוק מה שקורה.

המשווקים, שהם עצמאיים, צורכים את המוצרים וממליצים עליהם וכשההמלצות מובילות למכירות מקבלים עמלות.

מה שהופך את זה לשיווק רשתי (רב שיכבתי), זו ההזדמנות לבנות רשת של אנשים שיעשו את אותו הדבר. ולקבל תגמול גם על הפעילות שלהם ושל ועל הרשת שהם יבנו. וכך הלאה.

היופי בשיווק רשתי הוא שניתן לבנות ולקבל עמלות על רשת של עשרות אלפים כאשר כל מה שעשינו בפועל זה למצוא 4 שותפים.

זהו עקרון השיכפול.

עקרון השכפול

"אני מעדיף לקבל 1% מהמאמץ של 100 איש ולא 100% על המאמצים שלי"

פול גטי

המלכודת - זמן תמורת כסף.

הידעת... שיותר מ 90% מעשירי העולם הם בעלים עסקים?

הרוב המכריע של מי שעובדים אצל מעסיקים או של עצמאיים שעושים את העבודה בעצמם, לא יכולים לעשות הרבה כסף.

מפני שיש רק 24 שעות ביממה. ועל המגבלה הזו לא ניתן להתגבר כשמוכרים את הזמן תמורת כסף. במצב הזה, להתעשר, או אפילו רק להפסיק לעבוד מבלי שזרם ההכנסות יפגע זה כמעט לא אפשרי.

בכדי לאפשר לעצמנו את זה אנחנו צריכים נכסים מניבים (גם נכסים אינטרנטיים), או עובדים שיעשו את העבודה במקומו.

יש מספר דרכים להתחיל עסק משלך.

(1) עסק מסורתי. (2) זכיון. (3) שיווק רשתי. (4) עסק אינטרנטי.

עסק מסורתי.

התהליך של הקמת עסק מסורתי (שלא מבוסס על מכירת הזמן של הבעלים) הוא המורכב ביותר, והקשה ביותר להפוך להצלחה.

היזם צריך לבנות את הכל מאפס החל ברעיון, דרך העיצוב, מיתוג, גיוס וניהול הצוות, שיווק ומכירות, שירות לקוחות, ניהול פיננסי ועד העבודה עם הבנקים והרשויות, מעקב אחר המתחרים וזה לא נגמר...

וזו הסיבה שכל כך הרבה עסקים נסגרים בשנה, שנתיים הראשונות לפעילותם.

ויחד עם זאת עם יש לך רעיון ייחודי או שתשוקה מיוחדת בוערת בעצמותיך זאת צריכה להיות הדרך שלך.

זכיון.

זוהי דרך מצוינת להתחיל עסק. רוב העבודה הקשה נעשתה בשבילך, הקונצפט כבר הוכיח את עצמו. כל מה שצריך לעשות זה למצוא מקום ולהתחיל לעשות בדיוק מה שילמדו אותך בדרך שילמדו אותך.

הבעיה עם עסקים מהסוג הזה היא שמאוד יקר לרכוש זיכיון מוצלח.

וגם אחרי שכבר עושים זאת צריך להמשיך לקנות חומרי גלם מאותו מקום שגם מכתיב לך את מחיר המוצרים לצרכן ומשאיר לך רווח מדוד ומוגבל.

עסק אינטרנטי.

נכסים אינטרנטיים הם פתרון מצוין ליציאה מהמלכוד של זמן תמורת כסף, ההשקעה הכספית בבנייה של עסק כזה היא אפסית לאומת השניים הקודמים, לא צריל לעזוב את העיסוק הנוכחי ולהתמסר כולך לזה, אין שום מניעה להתחיל תוך כדי.

הפוטנציאל הוא עצום אך יש עקומת למידה וההצלחה לא מובטחת. רבים מאוד התעשרו כך ורבים אחרים מתפרנסים מזה ברווחה.

אבל צריך תמיד להיות עם היד על הדופק, הכל בעסק הזה דינמי מאוד מה שעבד אתמול לא עובד היום ונכס שמכניס הון היום יכול להתייבש לחלוטין מחר.

שיווק רשתי.

לרוב האנשים שיווק רשתי היא הדרך הקלה והטובה ביותר להצליח.

בדומה לזיכיון, כל העבודה הקשה כבר נעשה בשבילך, כל מה שאתה צריך לעשות זה לפעול על פי שיטה קיימת בדוקה ומוכחת.

בדרך כלל לא צריך להחזיק מלאי גדול או שמשלוחים כלל לא עוברים דרכך. ולא צריך משכנתא שנייה או למכור כליה כדי להתחיל.

ההשקעה הראשונית בעסקי שיווק רשתי נעה בין כמה מאות שקלים לכמה אלפים בודדים.

וכמו עם שיווק תכניות שותפים ובנייה של נכסים אינטרנטיים, גם כאן לא צריך לעזוב את העיסוק הנוכחי ולהתמסר כולך לזה, אין שום מניעה ואפילו רצוי להתחיל תוך כדי עד שצוברים תאוצה ומפתחים אירגון משמעותי לפני שמפתרים את הבוס.

שיווק רשתי בניגוד לשיווק שותפים מאפשר לפתח קשרים וכישורים חברתיים.

למרות שניתן היום די בקלות לפתח את כל הרשת שלך באינטרנט, באותן שיטות בהן משתמשים בשיווק שותפים. ההיכרות האישית עם הרשת שלנו ועם הרשת ממנה אנחנו חלק, היא היתרון הגדול של השיווק הרשתי. את רשת הקשרים שלך אף אחד לא יכול לקחת לך, רשת שאוהבת ומאמינה לך היא יותר טובה מרשימת דיוור.

איך מתחילים ומה צריך לעשות?

ההצטרפות לחברת שיווק רישתי היא דומה לרכישת זיכיון. לאחר ההצטרפות יש לך מוצרים לשווק ומערכת תמיכה. עכשיו צריך רק למכור את המוצרים ו/או למצוא שותפים.

כשמחפשים שותפים, מספר הקסם הוא 4. המטרה היא למצוא 4 אנשים שרוצים כמוך, להרוויח יותר כסף. וללמד אותם לעשות בדיוק כמוך ולמצוא את ארבעת השותפים שלהם.

ברגע זה קורה יש לך רשת של 20 אנשים, שעל המחזור העסקי של כל אחד מהם מגיעה לך עמלה. ואשר ממשיכים לימכור ולמצוא שותפים ולהרחיב את הרשת והמחזור שלך.

היופי בשיווק רשתי הוא שניתן לבנות ולקבל עמלות על רשת של עשרות אלפים כאשר כל מה שעשינו בפועל הוא למצוא 4 שותפים.

היום כבר לא צריך לפנות למשפחה וחברים ולהציע להם את המוצרים או העסק. אפשר (וכדאי) למצוא את הלקוחות והשותפים שלנו באופן מקוון (באינטרנט). וזה בהחלט ריאליסטי לצפות לתוצאות טובות יותר ובמיוחד עם נעזר ב"כלים מנצחים", אז סביר מאוד להניח שנגיע להרבה יותר מ4 מהר מאוד.

כמה זמן לוקח להרוויח?

התשובה לשאלה הזו תלויה בך .

יש אנשים שבוחרים מוצרים שמתאימים להם, ומשקיעים את הזמן והמרץ בעסק שלהם בצורה נכונה ומתחילים להרוויח אלפי שקלים בחודש כבר בחודשיים שלושה הראשונים.

אחרים שמשקיעים פחות זמן ומרץ והולכים לאיבוד בקושי ירוויחו מאות שקלים בודדים גם אחרי שנה.

ההצלחה כאמור, תלויה לגמרי בך.

כלים מנצחים יעזור לך להגיע לתוצאות טובות יותר בזמן קצר יותר.

אז מה אני צריך לחפש בחברת שיווק רשתי

הדרכה - כולנו זקוקים לעזרה כשאנו מתחילים משהו חדש. האם החברה מציע אימון והדרכה?

תכנית התגמול - האם תכנית התגמול פשוטה? האם היא מאפשרת להרוויח במהירות האפשרית?

המוצרים – האם הם באיכות גבוהה? האם הם משפרים את חייהם של המשתמשים? האם ראוי להמליץ עליהם? והאם היית עושה זאת גם שלא על מנת לקבל עמלה?

ועוד נקודה חשובה לגבי המוצר... האם המוצר מתכלה? או השרות מתמשך (בתשלום חודשי קבוע) זה קריטי! מפני שהמטרה היא שהלקוחות שלך ימשיכו להיות לקוחות ולקנות גם עשרות שנים מהיום.

תזמון - תזמון הוא גורם חשוב..לא כדאי להכנס לחברה שנמצאת בשוק יותר מידי זמן והשוק רווי מידי. האידיאלי זה שנה עד שבע שמונה שנים.

הגבלות – חשוב להימנע מחברות שמגבילות את המשווקים שלא לשווק גם חברות נוספות. הסעיף הזה היה שכיח מאוד בחברות שיווק רשתי לפני שנים, ראוי שיעלם מהעולם.

להיות תלוי לחלוטין בלקוח אחד (חברה אחת) זה סיכון לא סביר. ודרישה לא הוגנת ממשווקים עצמאיים. למזלנו בשנים האחרונות רוב החברות מוותרות על הסעיף הזה.

איך כלים מנצחים יעזור לקדם את עסקי השיווק הרשתי שלך?

במספר דרכים:

למצוא לידים, לקוחות ומועמדים. עם באמצעות הטייס האוטומטי, הבוט או כלים נוספים שיעמדו לרשותך.

למיצוב האישי ולנוכחות אינטרנטית שלך. יאפשרו לך למצב את עצמך כמומחה ובר שמחה בתחום.

יתכן וכבר יש ברשת שלנו אנשים שמשווקים את המוצרים שלך. במקרה הזה יכול להיות שיהיו כלים שיווקיים מוכנים בשבילך (עמודי נחיתה / לכידה, פוסטים ועוד...) – במקרה הזה כל מה שצריך לעשות זה להחליף את הקישורים לשלך.

אם עדיין אין כלים ספציפיים להזדמנות שברצונך לקדם (וגם עם כבר יש) יש לך הזדמנות ליצור כאלו בעצמך ולתת אותם לרשת כולה ולהנות ממערך השיווק של חברים ברשת שלא יחליפו את הקישורים.

כלים מנצחים היא רשת של יזמים ואנשים טובים כמוך, שמחפשים הזדמנויות ואפשרויות להגדיל את ההכנסה מהבית. אנשים ברשת שמחים לשמוע ולהצטרף להזדמנות עסקיות חדשות.

כמובן שלכל למי שיצטרף לכלים מנצחים מהדאונליין שלך, יש סיכוי הרבה יותר טוב להצליח כמשווק רשתי וכך הרשת גם עוזרת לשפר את יחסי הנשירה שלך.

ולבסוף, גם כלים מנצחים משווקת בשיווק רשתי. ומאפשרת לך להרוויח משיווק הרשת עצמה בתכנית התגמול המשתלמת ביותר בתחום. כל הפרטים כאן.

החברות המומלצות

uno

קונה באינטרנט? רוצה לקבל החזרים כספיים?

רוצה לקבל החזרים כספיים של עד 10.5% מהקניות שלך? החזרים משמעותיים ומתמשכים גם על הקניות של אחרים? עכשיו זה פשוט ובחינם! לוחצים כאן, נרשמים ומקבלים עמוד מדליק משלך (בחצי דקה). אחרי שיש לך עמוד משלך, צריך פשוט להכנס אליו לפני כל רכישה באינטרנט וללחוץ על אחד מכפתורי ההפניה לאתר בו…

ביז אקדמי

נגמרו הימים ששילמנו אלפי שקלים על קורסים מהיום ניתן לקבל את הטוב מכל העולמות בלי להתפשר. כל קורס שזמין עבורך באתר הוא קורס שנמכר באלפי שקלים. וכל הקורסים האלו זמינים ופתוחים עבורך, תמורת מחיר חודשי נמוך מארוחת בוקר זוגית אחת בבית קפה. מיטב הקורסים, ממיטב המרצים שנרתמו לעזור לבעלי העסק…

שי מועדון צרכנות

שי – המועדון לצרכנות נבונה, להפוך הוצאה להכנסה

המשכורת לא מספיקה? לא מצליחים לסגור את המינוס בבנק? זו לא גזירת גורל, אפשר גם אחרת! החזון של שי – המועדון לצרכנות נבונה בע”מ להוביל שינוי חברתי כלכלי, לאפשר לכל אדם להתפרנס בכבוד ולהגשים חלומות, מתוך ידיעה שפע קיים עבור כולם והכל אפשרי. מטרות חברת שי – המועדון לצרכנות נבונה…