אודותתפריט עליון

אודות

כלים מנצחים הוא המקום לאנשים שרוצים לשפר את חייהם, להגשים את השאיפות, לאנשי מעשה שמחפשים מקורות הכנסה פסיביים או אקטיביים, למשווקים רשתיים ומשווקי שותפים שרוצים להגדיל את ההכנסות או לשפר את העסקים שלהם.

זו קהילה של שאפתנים (גם כשהם מרוששים), שמעצימה אנשים ונותנת להם את הכלים להגשים את חלומותיהם.

קהילה של עובדים מהבית, יזמים, בלוגרים ומשווקים.

כלים מנצחים הוא קולקטיב גדל במהירות של אנשים שמקימים לעצמם עסקים קטנים ובונים לעצמם הכנסה פסיבית בחכמה במשרה חלקית או מלאה.

כאן מטפחים חשיבה חיובית והנאה בעשיה, ומאמינים שעסק לא חייב להיות משעמם.

במה עוד אנחנו מאמינים?

אנו מאמינים שיש לך את הכוח לבנות לעצמך עסק מניב, שיביא לך שמחה, וישנה את החיים של אנשים. ואנחנו נראה לך איך.

אנו מאמינים שעמוק בפנים שיש לך מטרה גדולה ונעלה שהוצנעה בחלק האחורי של המוח במשך זמן רב מדי. ואנחנו כאן כדי לעזור לך להחיות אותה. ולא רק להחיות אותה, אלה לעשות את זה הכי גדול והכי טוב שאפשר. מספיק גדול בכדי להחליף את "שביזות מוצ"ש" בציפייה לימי ראשון ולחזרה לקידום המטרה והתשוקה שלך.

אנו מאמינים (ויודעים) שהכנסה פסיבית היא לא נחלתם הבלעדית של יחידי סגולה בעלי דם כחול. שמגיעים לך ולכל אדם חיי רווחה, אושר, כבוד הדדי ואהבה. ואנחנו נחושים לתת לך את הכלים ליצור לעצמך את המציאות הזו.

ועיקר הוא שהזמן שלך שווה הרבה יותר מהמחיר בו הוא נמכר כיום! ואנחנו כאן כדי לעזור לך להעלות את המחיר ולשמור על הרבה יותר מהזמן שלך לעצמך.

וכאן מתחילה המסיבה,

רוצה להתחיל ליצר הכנסה פסיבית מיד? נסה את כלים מנצחים להצלחה שלך אונליין.

כלים מנצחים הוא "עסק בקופסה" שייצר בעבורך הכנסה פסיבית בחכמה.

זהו הצעד הראשון והמשמעותי שלך בכניסה לעולם המרתק והמתגמל של שיווק שותפים, באמצעות כלים מנצחים ניתן להתחיל מייד ולהרוויח הכנסה פסיבית על טייס אוטומטי.

מי אני?

שמי ישראל ישראלי,

תמונה שלי

אני יזם ומשווק תכניות שותפים.

ב 2010 כשהקמתי וניהלתי את מועדון הצרכנים פי-3 כבר היה לי ניסיון בהקמה וניהול של אתרי אינטרנט, אבל רק אז נחשפתי בגדול לתחום השיווק ברשת.

במהלך שנות פעילות המועדון התמזל מזלי לעבוד עם קבוצה גדולה של יזמים ובעלי עסקים אשר לקחו חלק פעיל בשיווק וסיפקו השראה אין סופית והמון עצות והמלצות.

חלק נכבד מהזמן עסקנו בבנייה של עזרי שיווק וכלים שמטרתם לעזור לחברי הקהילה לשווק במינימום זמן ותקציב זעיר.

הניסיון שצברתי בתקופה הזו עזר לי מאוד להצליח כמשווק תכניות שותפים (Affiliate Marketer) ובשנים האחרונות אני מתפרנס מזה בהצלחה במשרה מלאה.

החיידק הזה של ליצור את כלים האולטימטיביים בכדי לעזור לחברים ליצור הכנסה פסיבית במינימום זמן ותקציב זעיר (אם בכלל) לא עזב אותי מאז.

היום אני נשוי באושר לשונטל ואב לשילה ולביא.

שנינו עובדים יחד יחד מהבית מרוויחים יותר משהרווחנו אי-פעם ויש לנו הרבה יותר זמן לבלות עם המשפחה ולעשות את מה שאנחנו אוהבים.

המשפחה

מי שרוצה יותר זמן עם המשפחה.

חיים ברווחה כלכלית.

לעשות טוב לסובבים ולסביבה.

מי שרוצה לשנות את המציאות ואת העולם.

מוזמנ/ת להצטרף אלי להצלחה אונליין. בעזרת כלים מנצחים, "עסק בקופסה" שייצר בעבורך הכנסה פסיבית בחכמה, כאן.

אם זה לא בשבילך (וגם אם כן) אני ואולי מי ממכריך מאוד נודה לך אם תשתף ותספר על ההזדמנות הזו. (ניתן לעשות בלחיצה על כל אחד מכפתורי השיתוף)

להשתמע.